330 ₴
Номер деталі 0 451 103 370, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x100мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 370 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Omega, Speedster, Kadett, Calibra, Captiva, 9-3, Tigra, Frontera, Volt, Zafira, Manta, Meriva, Combo, Ascona, Astra, Corsa, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |