390 ₴
Номер деталі 1 987 947 504, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x460x20мм., орієнтовна вага - 0,21700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 504 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota, Nissan, BMW, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Model F, Rocky, Land Cruiser, 323, 2.5-3.2, Liteace, 2500-3.3, HiAce, 7-Series, Hilux, 6, RX-7, 300ZX, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |