420 ₴
Номер деталі 1 987 432 039, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x280x60мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 039 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane, Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 280 мм |