410 ₴
Номер деталі 1 987 429 166, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 429 166 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |