630 ₴
Номер деталі 2 464 509 015, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 15x30x5мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2 464 509 015 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Довжина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 30 мм |