Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 949 486, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x30мм., орієнтовна вага - 0,01800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 486 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубчастий |
| Ширина | 12.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, Marcia, Lancer, H 1, Pony, Space Wagon, H100, Galant, Sonata, H-1 / Starex, Grace, Pajero, Sapporo, Starion, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01800 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |