390 ₴
Номер деталі 0 451 103 093, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 093 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |