320 ₴
Номер деталі 1 987 947 854, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x360x10мм., орієнтовна вага - 0,12100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 854 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart, Toyota, Nissan, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Thema, Crossblade, Fortwo, Cabrio, 200SX, City-Coupe, Almera, Yaris, Yaris Verso, Roadster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12100 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 360 мм |