340 ₴
Номер деталі 1 987 947 662, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x520x15мм., орієнтовна вага - 0,13900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 662 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Volkswagen, Toyota, Nissan, Jaguar, Suzuki, Ford, Jeep, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Urvan, Granada, Consul, 2000-3500, Range Rover, Land Cruiser, Trade, Laurel, XJ, Transporter, Vitara, Scorpio, Grand Vitara, Pick Up, Wrangler, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13900 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 10 мм |