740 ₴
Номер деталі 0 261 231 176, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25x50x25мм., орієнтовна вага - 0,04400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 261 231 176 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Довжина | 25 мм |
| Сумісність з моделлю | Hunter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04400 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 50 мм |