350 ₴
Номер деталі 1 987 947 663, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x280x15мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 663 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Ширина | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volvo, Toyota, Nissan, Honda, Ford, Mercedes-Benz, Saab |
| Сумісність з моделлю | 280ZX,ZXT, 740, Land Cruiser, Pick Up, 911, Terrano, Celica, 940, Transit, Accord, 4Runner, S-Class, Crown, Pullmann, Corona, Scorpio, Hilux, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 110 мм |