360 ₴
Номер деталі 1 987 947 807, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x380x20мм., орієнтовна вага - 0,15200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 807 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 4 |
| Сумісність з маркою | Rover, Renault, Opel, Nissan, BMW, Subaru, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, X3, X5, 3, 11, Outback, Maestro, 7-Series, Sportage, 323, Lancer, Legacy, Carens, Cerato, Xedos, Prairie, MX-3, Rapid, Rio, Clarus, Colt, Astra, Sephia, Shuma, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 380 мм |