330 ₴
Номер деталі 1 987 948 302, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x270x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 302 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 4 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, Punto, Linea, Spark, 500 C, Matiz, Grande Punto, 500, Combo, MiTo, 500C / 595C / 695C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 270 мм |