350 ₴
Номер деталі 1 987 947 904, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x230x10мм., орієнтовна вага - 0,18400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 904 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Maxima, Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18400 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 230 мм |