360 ₴
Номер деталі 1 987 946 017, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x10мм., орієнтовна вага - 0,13200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 017 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 4 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13200 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |