Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 451 103 340, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x120x70мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 340 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover |
| Сумісність з моделлю | 45, 75 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 120 мм |