450 ₴
Номер деталі 1 987 432 088, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x30мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 088 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |