Номер деталі 1 987 432 016, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x350x40мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 016 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |