380 ₴
Номер деталі 1 987 947 847, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x270x20мм., орієнтовна вага - 0,14300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 847 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Volvo, Peugeot, Toyota, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 11, C30, C70, Kuga, Lancer, Prisma, Focus, 19, Trafic, Regata, 21, Ritmo, Clio, Colt, XM, S40, V50, Corolla, Safrane, Delta, 605, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14300 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 270 мм |