350 ₴
Номер деталі 1 987 947 909, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x20мм., орієнтовна вага - 0,16900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 909 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford |
| Сумісність з моделлю | XM, BX, 405, 605, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 300 мм |