370 ₴
Номер деталі 1 987 947 912, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x380x10мм., орієнтовна вага - 0,12900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 912 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 5 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Land Rover, Volvo, Toyota, Honda, Subaru, BMW, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 3, Jazz, Xsara, IQ, ZX, Fiesta, Freelander, Previa, Rapid, RAV4, SVX, Uno, Mondeo, Corolla, Avensis, Berlingo, Fiorino, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12900 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 380 мм |