400 ₴
Номер деталі 1 457 429 755, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x100мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 755 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |