410 ₴
Номер деталі 1 987 948 398, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x400x20мм., орієнтовна вага - 0,13800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 398 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Lancer, 145, 146, 155 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |