440 ₴
Номер деталі 1 987 476 393, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x230x10мм., орієнтовна вага - 0,09200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 393 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09200 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 230 мм |