480 ₴
Номер деталі 1 457 433 965, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x40мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 965 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Diamante, Pajero, Pajero Sport, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |