430 ₴
Номер деталі 1 457 429 119, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x120мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 429 119 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 75, Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |