450 ₴
Номер деталі 1 987 476 427, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x250x10мм., орієнтовна вага - 0,07700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 427 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, C-Class, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07700 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 250 мм |