490 ₴
Номер деталі 0 451 103 333, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x100мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 333 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Ford, Jeep, Mazda, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Ram, Mondeo, 300C, MG X-Power, Journey, TRIBUTE, Maverick, Grand Cherokee, Challenger, Commander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |