380 ₴
Номер деталі 0 451 103 354, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x80мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 103 354 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Ducato, Coupe, Thesis, Punto, Palio, Fiorino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |