510 ₴
Номер деталі F 026 400 126, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x210x60мм., орієнтовна вага - 0,30500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 126 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30500 кг |