470 ₴
Номер деталі 0 451 203 194, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x100мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 203 194 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, Rover, Land Rover, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Alfetta, Sobol, 2000-3500, Range Rover, 75, Volga, Gazelle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |