400 ₴
Номер деталі 1 987 949 064, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x260x30мм., орієнтовна вага - 0,12800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 064 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубчастий |
| Ширина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Lancer, Pony, Lantra, Pony / Excel, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12800 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |