420 ₴
Номер деталі 1 987 947 814, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x450x30мм., орієнтовна вага - 0,16400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 814 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Кількість ребер | 5 |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Porsche, Peugeot, Toyota, BMW, Fiat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, X5, Celica, Tipo, Range Rover, Camry, RAV4, 7-Series, 405, Xedos, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16400 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 450 мм |