410 ₴
Номер деталі 1 987 474 955, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x15мм., орієнтовна вага - 0,02300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 474 955 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02300 кг |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |