480 ₴
Номер деталі 1 987 432 079, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x300x40мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 079 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, 307, 308, C2, C3, RCZ, C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 300 мм |