450 ₴
Номер деталі 1 457 433 605, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 605 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 626, Puma, Fiesta, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |