400 ₴
Номер деталі 1 987 947 836, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x350x30мм., орієнтовна вага - 0,14900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 836 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki, BMW |
| Сумісність з моделлю | SX4 S-Cross, SX4, 3, Swift, Regata, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14900 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 350 мм |