440 ₴
Номер деталі 1 987 476 439, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x410x10мм., орієнтовна вага - 0,08200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 476 439 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, SLC, C-Class, Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08200 кг |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 410 мм |