430 ₴
Номер деталі 1 987 946 040, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x280x20мм., орієнтовна вага - 0,18200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 040 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Toyota, Opel, Lancia, Fiat, Jeep, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 626, Bravo, Ypsilon, 500x, 500l, Punto, Linea, Previa, Tipo, Grande Punto, Combo, MiTo, Avensis, Fiorino, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 280 мм |