370 ₴
Номер деталі 1 987 947 918, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x430x20мм., орієнтовна вага - 0,16600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 918 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Nissan, Lancia, Honda, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Ducato, 106, Legend, Space Star, Xsara, Tempra, Dedra, Delta, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 430 мм |