440 ₴
Номер деталі 1 987 947 922, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x250x20мм., орієнтовна вага - 0,09900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 922 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Mazda, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 626, Celica, MX-3, Probe, MX-6, Spider, 155, Supra, Xedos, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 250 мм |