560 ₴
Номер деталі 0 451 104 063, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x140x100мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 451 104 063 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Alfa Romeo, Toyota, Aston Martin, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Crown, CRESSIDA, Lagonda, Range Rover, Land Cruiser, SM, Fulvia, HiAce, Giulia, Hilux, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |