480 ₴
Номер деталі 1 987 949 175, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x260x30мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 949 175 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |