420 ₴
Номер деталі 1 987 948 780, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x100x1мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 780 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Зубчастий |
| Ширина | 12.7 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Proton, Chery, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Outlander, Eclipse, Pajero, L 300, L200, Persona 400, L400, Lancer, Lantra, Tiggo, Galant, Colt, Grandis, Delica, Space Wagon, Space Runner, Santamo, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 20 мм |