Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 432 075, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x280x55мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 075 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Nissan |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, RC, Primera, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 280 мм |