430 ₴
Номер деталі 0 450 905 976, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x150мм., орієнтовна вага - 0,16300кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 450 905 976 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16300 кг |
| Ширина | 65 мм |