Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 1 987 947 817, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x220x30мм., орієнтовна вага - 0,18400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 817 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Safrane, T1, T1/TN, Primera, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18400 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 220 мм |