510 ₴
Номер деталі 1 987 946 024, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x400x20мм., орієнтовна вага - 0,09600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 946 024 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Volkswagen, Nissan, Audi, Honda, Fiat, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Boxer, Toledo, Ducato, Prelude, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, Accord, Golf, Altea, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 400 мм |