450 ₴
Номер деталі 1 457 431 708, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x160мм., орієнтовна вага - 0,10600кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 431 708 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 127 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10600 кг |
| Ширина | 90 мм |