410 ₴
Номер деталі 1 987 947 850, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x260x30мм., орієнтовна вага - 0,08900кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 947 850 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Fiat, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 626, Lancer, Jetta, A3, Galant, Croma, Space Star, TT, Q3, Clarus, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08900 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 260 мм |